Elite Collection

Nová kolekcia svadobných obrúčok pre rok 2018 je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o výnimočné a netradičné modely s nadčasovými vzormi. Nájdete v nej samozrejme aj modely, ktoré sú jednoduché, ale zároveň elegantné a vkusné.Jemnosť a ľahkosť zároveň vystihuje tieto navrhnuté modely, ktoré vynikajú aj svojou pohodlnosťou a praktickosťou. Rovnaký dizajn dámskej aj pánskej svadobnej obrúčky vytvára dokonalú harmóniu, ktorú prerušujú iba kamene v dámskych obrúčkach.Krásne ladia nielen vzorom, tvarom, ale aj vsadením kameňov. Kamene v obrúčkach sú vždy ručne vsadené. Martin Smolka plní Vaše túžby po dokonalých svadobných obrúčkach, ktoré sú jedinečnými a výnimočnými zjavmi na trhu.Ako výrobcovia vám umožníme modely v prípade záujmu kombinovať, zmeniť ich lesklý povrch na matný a naopak, zmeniť hrúbku a šírku a samozrejme aj počet kameňov. Ak túžite po špecifickom skvoste a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám svadobné obrúčky na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy.Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným. Svadobné obrúčky vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v červenom zlate, v ich kombináciách, alebo v platine.Je možné zvoliť si zirkónovú alebo briliantovú verziu svadobný obrúčok. S dobou dodania sa veľmi ochotne prispôsobíme vašej potrebe.
Showing 1–12 of 22 results
989.00
Objednať
619.00
Objednať
659.00
Objednať
549.00
Objednať
589.00
Objednať
589.00
Objednať
819.00
Objednať
699.00
Objednať
669.00
Objednať
599.00
Objednať
729.00
Objednať
589.00
Objednať
1 2

Nová kolekcia svadobných obrúčok pre rok 2018 je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o výnimočné a netradičné modely s nadčasovými vzormi. Nájdete v nej samozrejme aj modely, ktoré sú jednoduché, ale zároveň elegantné a vkusné.

Jemnosť a ľahkosť zároveň vystihuje tieto navrhnuté modely, ktoré vynikajú aj svojou pohodlnosťou a praktickosťou. Rovnaký dizajn dámskej aj pánskej svadobnej obrúčky vytvára dokonalú harmóniu, ktorú prerušujú iba kamene v dámskych obrúčkach.

Krásne ladia nielen vzorom, tvarom, ale aj vsadením kameňov. Kamene v obrúčkach sú vždy ručne vsadené. Martin Smolka plní Vaše túžby po dokonalých svadobných obrúčkach, ktoré sú jedinečnými a výnimočnými zjavmi na trhu.

Ako výrobcovia vám umožníme modely v prípade záujmu kombinovať, zmeniť ich lesklý povrch na matný a naopak, zmeniť hrúbku a šírku a samozrejme aj počet kameňov. Ak túžite po špecifickom skvoste a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám svadobné obrúčky na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy.

Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným. Svadobné obrúčky vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v červenom zlate, v ich kombináciách, alebo v platine.

Je možné zvoliť si zirkónovú alebo briliantovú verziu svadobný obrúčok. S dobou dodania sa veľmi ochotne prispôsobíme vašej potrebe.