Princess collection

Táto kolekcia zásnubných prsteňov je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Vkusne, jemne a citlivo navrhnuté modely vynikajú najmä svojou praktickosťou a pohodlnosťou. Do detailov prepracované korunky vytvárajú dokonalú harmóniu a súlad s bočnými kameňmi.

Krásne sa potom ladia aj s našimi kolekciami svadobných obrúčok. Kamene v prsteňoch sú vždy ručne vsadené. Martin Smolka plní Vaše túžby po dokonalých zásnubných šperkoch, ktoré sú jedinečnými a výnimočnými zjavmi na trhu.

Ako výrobcovia vám umožníme zmeniť ich lesklý povrch na matný a naopak, zmeniť výšku korunky a samozrejme aj počet kameňov. Ak túžite po špecifickom skvoste a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme

Vám zásnubný prsteň na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným. 

Zásnubné prstene vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v červenom zlate, prípadne v ich kombináciách. Je možné zvoliť si zirkónovú alebo briliantovú verziu šperkov. S dobou dodania sa veľmi ochotne prispôsobíme vašej potrebe.

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.