Wonderful collection

Táto kolekcia zásnubných prsteňov je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o netradičné, nadčasové a jedinečné skvosty.

Vkusne, a citlivo navrhnuté modely vynikajú aj svojou praktickosťou a pohodlnosťou.

Sú to jednoznačne kúsky, ktoré zaujmú všetky pohľady. Vlastný dizajn a ocenenia zo súťaží robí túto kolekciou jedinečnou a neokopírovateľnou. Do detailov prepracované korunky vytvárajú dokonalú harmóniu a súlad s bočnými kameňmi.

Kamene v prsteňoch sú vždy ručne vsadené. Martin Smolka plní Vaše túžby po dokonalých zásnubných šperkoch, ktoré sú jedinečnými a výnimočnými zjavmi na trhu. Ako výrobcovia vám umožníme zmeniť ich lesklý povrch na matný a naopak, zmeniť výšku korunky a samozrejme aj počet kameňov.

Ak túžite po špecifickom skvoste a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám zásnubný prsteň na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným. 

Zásnubné prstene vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v červenom zlate, prípadne v ich kombináciách.

Je možné zvoliť si zirkónovú alebo briliantovú verziu šperkov. S dobou dodania sa veľmi ochotne prispôsobíme vašej potrebe.

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.