Scroll Top
Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok

Netradičné svadobné obrúčky

Naše netradičné svadobné obrúčky sú dokonalou prehliadkou poctivého zlatníckeho remesla, ktoré je nám vlastné. Originálne svadobné obrúčky s nevšedným dizajnom, ktorý sa hodí pre náročné páry alebo pre všetkých milovníkov alternatívneho štýlu. Pokiaľ sa rozhodujete vstúpiť do manželstva so symbolickými obrúčkami, táto kategória je pre vás tá pravá. Naše zlaté netradičné svadobné obrúčky sú protikladom k tým klasickým jednoduchým krúžkom, ktoré sú dlhoročnou stálicou vo svete šperkov.

Netradičné svadobné obrúčky zo zlata sú skvelou voľbou, pokiaľ hľadáte šperk, ktorý vás dokonale vystihne a prepojí s milovaným partnerom. Radi jazdíte na výlety, na horské túry a radi splyniete s prírodou? Potom by vás mohli osloviť naše netradičné prstene zo zlata. Tie vám budú pripomínať krásu prírody, ktorá je síce nedokonalá, ale o to viac fascinujúca. Obrúčky v organickom tvare v posledných rokoch priberajú na popularite. Našou výhodou je, že si vždy môžete vybrať, či by ste chceli svadobné obrúčky zo žltého zlata, z bieleho alebo ružového. Rovnako si môžete zvoliť povrch snubných prsteňov – môže byť matný alebo lesklý.

Radi by ste si vytvorili netradičné obrúčky presne na mieru? Upravili už nejakú Vašu predstavu? Pozrite si našu službu šperkov na mieru.

V našej zlatníckej dielni vyrábame aj mnoho alternatívnych svadobných obrúčok s originálnym povrchom, na ktorom pracujeme ručne za pomoci najnovších nástrojov a technológií. Vďaka tomu si môžete byť istí dokonale odvedenou prácou, na ktorú poskytujeme aj doživotnú záruku.

Pokiaľ teda nie ste zástancami zlatých svadobných obrúčok s diamantmi, naše dizajnové prstene vás príjemne prekvapia. Ak chcete aj vy nosiť autorský šperk z našej dielne a chceli by ste ho ešte viac upraviť na svoj obraz, určite nás kontaktujte. Šperky na mieru sú našou parketou a veľmi radi vyjdeme v ústrety každému nápadu.

Nezabudnite, že do všetkých našich svadobných obrúčok poskytujeme základné vnútorné gravírovanie zadarmo v piatich štýloch písma. Pokiaľ máte ale vlastný obľúbený font, nebojte sa nám tiež ozvať.

Aj keď tradičné páry siahajú po zlatých prstienkoch, milovníci netradičných vzorov by sa nemali tak ľahko zriecť svojho obľúbeného kovu. Stále viac osôb sa rozhoduje pre nákup netradičných svadobných obrúčok, pretože je to jedinečné, nekonvenčné a originálne.

Netradičné obrúčky

Dobre vybrané, vhodné k osobnosti a charakteru svojich majiteľov budú netradičné obrúčky tým najpeknejším a najmódnejším doplnkom po mnoho dlhých rokov. Zlaté obrúčky sú určené pre páry, ktoré si cenia netradičné ozdoby a originálny štýl.

Vďaka rozmanitým vzorom a bohatým farbám si zo zaujímavej ponuky vyberie určite každý. Pretože sú obrúčky nosené vždy, budú tieto originálne priťahovať pozornosť svojim zaujímavým komplexným dizajnom. Netradičné svadobné obrúčky môžu byť ako skutočne elegantné, tak aj extravagantné.

Myslite však na to, aby ste to s tou originalitou tak nepreháňali. Obrúčky vyberáme raz za celý život, každý deň sa na ne pozeráme my aj osoby, ktoré nám robia v rôznych situáciách spoločnosť. Ponuka netradičných obrúčok sú rôzne šírky a rôzne povrchové úpravy. V ponuke máme ozdobené modely, snubné prstienky s farebnými kameňmi tých najrôznejších tvarov aj so zaujímavými vzormi.

Netradičné svadobné obrúčky na mieru

Komentáre (2)

Zdravím. Máte krásne tieto netradičné svadobné obrúčky. Stačí Vám doniesť napr. nákres ak chcem niektoré upraviť?

Dobrý deň Martina. Samozrejme stačí nám aj nákres a dokážeme Vám vyrobiť akúkoľvek netradičnú svadobnú obrúčku. Ideálne by samozrejme bolo keby sa zastavíte priamo u nás v zlatníctve v Trenčíne alebo v Ružomberku.

Zanechať komentár