Katalógové číslo: 12/3.

12/3 harmony

699.00

Jedinečný pár ručne vyrobených svadobných obrúčok. Dámska svadobná obrúčka má ukážkovo ručne vsadené kamene po celom obvode a z každej strany má ďaľšiu samostatnú obrúčku. Nadčasový model dodá nositeľom nevídaný šmrnc a eleganciu. Dámska obrúčka je samozrejme krásne kombinovateľná so zásnubým šperkom a umožňuje tak nosiť oba dôležité šperky na jednom prste ľavej ruky. Pánska obrúčka je elegantná a pohodlná zároveň, skladá sa z dvoch častí. Svadobné obrúčky vám vyrobíme na mieru v bielom, v žltom, v červenom zlate, v ich kombináciách, alebo v platine. Dámy si môžu vybrať zirkónovú alebo briliantovú verziu.

  • Šírka:  6 mm a 4 mm
  • Hrúbka: 1,50 mm
  • Druh kameňa: zirkóny 

Tabuľka veľkostí

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov.

Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.