Katalógové číslo: 5/03.

5/03 colour

439.00

Prepychový zjav ručne vyrobeného zásnubného alebo príležitostného šperku. Predstavivosť a neutíchajúca fantázia v spojení so šikovnou ručnou zlatníckou prácou sú postačujúce na to, aby bol daný skvost na svete. Zaujímavý tvar prsteňa, špecificky ručne vsadené kamene a dokonalý vzľad šperku je na svete. Ak túžite po jedinečnom zásnubnom šperku, tak táto kolekcia je ako stvorená práve pre vás. Model je vyrábaný priamo na mieru v bielom, v žltom alebo v červenom zlate. Použiť je možné zirkón, briliant prípadne prírodný kameň podľa vlastného výberu.

  • Materiál: biele zlato 585/1000
  • Počet kameňov: 41 ks
  • Druh kameňa: zirkóny 

Tabuľka veľkostí

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov.

Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.