/ S E R V I S
5 ROČNÁ ZÁRUKA NA ŠPERKY
Naše zlatníctvo garantuje vysokú kvalitu zlatých prsteňov, ktoré sú ručne vyrobené na zákazku. Štátny punc kvality potvrdzuje dokonalosť použitých materiálov.
DOŽIVOTNÝ BEZPLATNÝ SERVIS
Zahŕňa čistenie, leštenie, obnovu povrchovej úpravy, matovanie, rhodiovanie bieleho zlata a kontrolu osadenia kameňa priamo v našom zlatníctve v Trenčíne.
10 ROČNÁ ZÁRUKA NA OBRÚČKY
Ručne vyrobené svadobné obrúčky z kvalitných materiálov ako je zlato, platina, brilianty a prírodné kamene. Doživotný bezplatný servis je samozrejmosťou.

Svadobné obrúčky a zásnubný prsteň si obstarávate na celý život. Preto vám budeme v nasledujúcich rokoch a desaťročiach k dispozícii, aby sme vášmu šperku poskytli odborné ošetrenie.

Vaše šperky si zaslúžia aj prvotriedne ošetrenie. Preto vám ponúkame celoživotný servis u nás zakúpených šperkov, ich odbornú kontrolu a vyčistenie. Dôležité je aj profesionálne poradenstvo našich špeciálne školených predajcov.

Samozrejmosťou je 10 ročná záručná doba a bezplatný doživotný pozáručný servis. S radosťou vás privítame v našom showroome, kde váš šperk profesionálne skontrolujeme a vyčistíme. Pravidelne nosený šperk si takúto starostlivosť zaslúži približne raz ročne. Každoročná prehliadka zahŕňa:

  • leštenie a čistenie
  • obnovenie povrchovej úpravy /matovanie/
  • kontrola uchytenia a prípadne dotiahnutie     kameňa
  • rhodiovanie bieleho zlata

Tento servis ponúkame iba v našej vlastnej predajni v Trenčíne, prípadne pri objednaní tovaru na našich stránkach.

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU

error: Content is protected !!