ŠPERK NA ŽELANIE

Najkrajším zážitkom vo vzťahu muža a ženy sú zásnuby, žiadosť o ruku. Muži veľa premýšľajú, ako to urobiť, čo vymyslieť, ako ju prekvapiť, ako jej doslova vyraziť dych. My vám s tým pômožeme, pretože to najdôležitejšie je dokonalý šperk na celý život. Jej prstenník, kde bude svietiť dôkaz vašej lásky.

.

Dajte si preto záležať na jeho výbere a iba u nás máte tú jedinečnú možnosť sa aj pričiniť o jeho vytvorenie.

Špecializujeme sa aj na výrobu šperkov na zákazku od konceptov až po finálny výrobok. Zverte nám Vaše nápady, sny a náš umelecký zlatník ich zmení na realitu. To čo bolo doteraz nepredstaviteľné, sa stalo vzrušujúcim zážitkom. Môžeme vyrobiť Váš šperk tak, ako chcete, nesnažíme sa silou mocou predať to, čo máme. Aby sme sa mohli dokonale priblížiť vašim predstavám, vyberte si dizajn, ktorý vás zaujme v magazíne, na internete.

Výhodou je, že môžete mať akúkoľvek požiadavku na úpravu konkrétneho dizajnu. My Vám šperk vyrobíme aj podľa predlohy/obrázku. Prípadne vám náš dizajnér šperk navrhne a potom s Vami  doladí  detaily. Na základe vašich požiadaviek Vám navrhneme rôzne možnosti, zoberieme do úvahy technické aspekty a prejdeme si s Vami celý proces výroby. Cenu Vášho klenotu na mieru, vám vyčíslime už počas konzultácie, s kompletným rozpisom všetkým nákladov.

Pýtate sa ako?

Vyberte si materiál a kamene

Môžete si zvoliť akýkoľvek tvar, farbu kameňa, prípadne sa s jeho výberom opäť s nami poradiť. Ako materiál na výrobu Vášho šperku si môžete zvoliť platinu,  14k alebo 18k biele, žlté alebo červené zlato.

Cena šperku

Základná informácia je, že sme maximálne konkurencie schopní a dizajnovanie zbytočne nepredraží finálny šperk, práve naopak… Vieme takmer každý šperk, ktorý sa Vám páči, zmeniť na klenot, ktorý budete MILOVAŤ a bude zodpovedať vášmu rozpočtu.

Cena každého klenotu sa pohybuje v závislosti od váhy (tá od veľkosti prsteňa a rýdzosti materiálu), rýdzosti materiálu (Platina 950, Zlato 14k, 18k) a tiež zložitosti vyhotovenia konkrétneho dizajnu. Najlepšie je preto osobné stretnutie, z ktorého odchádza každý klient maximálne informovaný. Ak máte konkrétnu požiadavku, nevahajte nám ju poslať emailom na loretta@loretta.sk– fotku šperku alebo nákres. Vieme sa vám približne vyjadriť aj ohľadne procesu nadizajnovania vášho šperku, ceny, doby výroby, gramáže…

.

Ako prebieha výroba?

Ako sa pripraviť na stretnutie?

Porozmýšľajte aký dizajn by ste chceli dosiahnuť. Napíšte si všetky otázky, ktoré Vás napadnú.  Približná predstava o rozpočte.

Čo si prosím so sebou prineste:

Prineste si Vašu predstavu na papieri, obrázky z magazínov, usb, v mobile alebo v notebooku. Prípadne nám všetko pošlite dopredu.

Doručenie šperku je realizované na základe vašej potreby, t.j. s dobou dodania sa vám radi prispôsobíme.

Ako dlho trvá výroba?

Výroba má mnoho aspektov, kým sa vyrobí finálny šperk. Od výroby samotnej konštrukcie prsteňa, cez osadenie kameňov a finálnej úpravy. Buďte aspoň pri jednej z fáz, priložte ruku k dielu a buďte hrdý na to, že na ruke jej bude svietiť klenot, pri ktorom zrode ste stáli.

Ak máte o takúto špeciálnu požiadavku a zároveň aj dobrodružstvo záujem, neváhajte a objednajte sa k nám na výber šperku. Kontaktujte nás kedykoľvek.

“Zverte sa do rúk profesionála a spolu vyrobíme šperk, ktorý bude vaša polovička milovať. Teším sa na stretnutie s vami v mojej dielni”.

Martin Smolka

majiteľ, umelecký zlatník/klenotník, dizajnér