Scroll Top
Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok
Dokonalé

Šperky na mieru

podľa Vašich predstáv

Ručná výroba šperkov

Originalita a výnimočnosť patrí ku dnes stále viac skloňovaným termínom. Veľa klientov si žiada niečo neobvyklé a mimo sériovú produkciu, a preto sa špecializujeme predovšetkým na výrobu šperkov na mieru Vášmu vkusu. Užívame si ničím neobmedzenú predstavivosť našich zákazníkov a pomáhame im premieňať a finalizovať prvotný nápad v exkluzívny šperk na mieru. Sme otvorení novým myšlienkam a nápaditým dizajnom. Okrem toho, že podľa vášho návrhu dokážeme vyrobiť váš vysnívaný kúsok, vieme podľa priania upraviť aj šperky z našej ponuky a z klenotu zdedeného po príbuzných stvoriť aktuálne a moderné dielo, ktoré presne zodpovedá vášmu vybranému vkusu. Obráťte sa na nás s akýmkoľvek svojím nápadom a verte, že nič nie je nemožné.

.

Výroba zlatých šperkov rôznych druhov

01

Výroba Prsteňov

Sústredíme sa na zákazkovú výrobu, lebo radi pomáhame našim zákazníkom plniť všetky ich priania a realizovať ich nápady. Na mieru vám zhotovíme akékoľvek reklamné, klubové alebo rodinné šperky.

02
Slovenská kvalita

Naša zlatníctvo je jasnou voľbou pre všetkých, ktorým záleží na kvalite, originalite a skvelo odvedenej práci. Môžeme sa pochváliť vlastnou dielňou, v ktorej skúsený zlatník Martin Smolka plní sny našich zákazníkov.

03
Lokálne materiály

Za kvalitou našich šperkov si stojíme, a preto pri ich vytváraní využívame iba najlepšie materiály a tradičné nástroje. Podľa vášho rozpočtu vám zhotovíme šperky zo zlata i drahokamov.

04
Bezplatná konzultácia

Našim zákazníkom poskytujeme plný servis, vrátane konzultácií s naším zlatníkom Martinom Smolkom. Obrátiť sa na naňho môžete e-mailom, telefonicky, alebo si dohodnúť osobné stretnutie v našom Trenčianskom showroome.

05
Neobmedzená záruka

Na všetky šperky poskytujeme doživotnú záruku bez obmedzení. Súčasťou balíčka služieb je aj profesionálny servis zahŕňajúci čistenie a pravidelnú starostlivosť o šperk. Za kvalitu našich produktov totiž ručíme.

06
Neobmedzené možnosti

Vďaka moderným technológiám, šikovnému zlatníkovi a jeho odbornosti nepoznáme hranice. Nech už si zvolíte akýkoľvek typ šperku, kombinácii materiálov alebo zložitých ozdobení, limitom je len vaša predstavivosť.

MÁTE ZÁUJEM O BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU?

Našim zákazníkom poskytujeme plný servis, vrátane konzultácií s naším zlatníkom Martinom Smolkom. Obrátiť sa na nás môžete e-mailom, telefonicky, alebo si dohodnúť osobné stretnutie v našom showroome v Trenčíne.

lacne svadobne obrucky
Andrea Hantáková

Ďakujeme ešte raz za obrúčky, sú krásne. Martinovo zlatníctvo určite odporúčam.

obrucky lacne
Juraj Čico

Všetci sú z neho hotový, hlavne snúbenica. Veľkosť je úplne presná. Je mega, si super Martin, ďakujem naozaj moc.

zlatnictvo banovce nad bebravou
Saška Masárová Hricková

Ja neviem čo napísať. Ved sú najlepšie najdokonalejšie bez jedinej chybičky.

zlatníctvo dubnica nad váhom abc
Danjela Lachatová

Vybrali sme si obrúčky od Martina, pretože jeho zlatnícka práca sa chváli sama. Máme klasické žlté obrúčky, svojim jemným zaoblením však pútajú pozornosť a dodnes nane dostávame komplimenty. Ja ti osobne ďakujem aj zato že môj muž obrúčku nosí rád a dobrovoľne, pretože aj podľa neho je skvelá.

krásne šperky na svadbe
Henrieta Kozáček Miloňová

So snubným prsteňom som stále spokojná, považujem ho za ten najkrajší šperk, vymysleli ste ho úplne presne podľa môjho vkusu, ja sama by som si ho krajší nevymyslela a podľa mňa je to naozaj nadčasový kúsok. Naše svadobné obrúčky svojou jednoduchosťou a jemnosťou sú dokonalé a vystihujú presne čo sme chceli. Odporúčame každému.

zlatníctvo dubnica nad váhom
Janka Peťková
Ďakujeme za krásne obrúčky… Martinovo zlatníctvo má výborný osobný prístup, ochotne poradí, profesionálne vysvetlí detaily výroby. Nie je pre neho problém zapracovať do obrúčiek aj nápady a návrhy objednávateľov a samozrejmosť je aj staroslivosť o obrúčky aj roky po svadbe (čistenie, oprava a pod.). Kedže som videla aj iné šperky, ktoré okrem výroby aj dizajnoval, určite obrúčky nie sú posledné šperky, ktoré pre nás vyrobil.
zlatnictvo
Gabriela Mráziková

Mám obrovskú radosť, že mám šperk, ktorý som si vysnívala, ktorý má pre mňa hodnotu, nielen materiálnu…sú na ňom začiatočné písmená mojich lások, presne v takom poradí ako mi ich život dal…moja predstava sa vďaka spoločnosti Loretta a vďaka šikovným rukám zlatníka Martina splnila nad moje očakávania! Ďakujem a želám veľa úspechov.

české zlatníctvo
Monika Chochlíková

Ahojte, chcem sa veľmi podakovať za ten prsteň, co som dostala, je veľmi nádherný a po 20
rokoch budem konečne niečo nosiť na prste.

Šperky na Zakázku

Už dlho nosíte vo svojej hlave predstavu unikátneho šperku, ale nikde ho nemajú? Túžite po naozajstnom originále? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nášho skúseného zlatníka. Na základe vášho návrhu vytvorí klenot buď pomocou 3D modelovania, alebo ručne. Popustite uzdu svojej fantázii a nechajte si na zákazku vyrobiť nielen zásnubný ale aj snubný prsteň.
Úprava Šperku z ponuky
Páči sa Vám šperk z našej ponuky, ale nie je to presne to, čo by ste si predstavovali? Alebo sa vám páčia dva šperky, ale ideálne by bolo, keby ste ich mohli skombinovať? Nebojte sa, i toto dokážeme. Vieme upraviť a pozmeniť akýkoľvek klenot, ktorý na našich stránkach ponúkame, tak, aby zodpovedal vašim prianiam a spĺňal všetky vaše požiadavky a predstavy.

Zásnubné prstene na mieru

Originalita a výnimočnosť patria dnes k stále viac skloňovaným termínom. Podľa vášho návrhu dokážeme vyrobiť vaše vysnívané zásnubné prstene na mieru. Návrh je vždy konzultovaný s našim skúseným zlatníckym majstrom, ktorí sa postará o to, aby výsledný dizajn zodpovedal vašim predstavám.

Svadobné obrúčky na mieru

Vžite sa do úlohy klenotníka a vytvorte si vlastné svadobné obrúčky namieru. Náš zlatnícky ateliér LORETTA Vám ponúka okrem iného v spolupráci so uznávaným zlatníkom Martinom Smolkom výrobu prstenov presne podľa Vašich predstáv.

Galéria šperkov na mieru

výroba zlatých šperkov z prineseného zlata

1.

Vybrali ste si v katalógu šperk, ktorý si prajete upraviť alebo máte pripravený vlastný návrh? Výborne, kontaktujte nás.

2.

Povedzte nám, pre koho šperk je (muž, žena, dieťa?), k akej príležitosti (snubný prsteň, náušnice pre narodenú vnučku?), ako často bude nosený a v akom prostredí. Čím viac informácií uvediete, tým lepší bude aj výsledok. Všetko môže prebiehať písomne ​​e-mailom, po telefóne, ale ideálne osobne.

3.

Potom, čo spoločne doladíme návrh šperku (nie všetko je bohužial technicky možné realizovať) a cenu, požiadame vás o zálohu. Jej výška? Maximálne 50% z celkovej ceny zákazky. Podrobné informácie o platobných a zmluvných podmienkach zákazkovej výroby šperkov LORETTA nájdete v obchodných podmienkach.

4.

Po uhradení zálohy sa dáme do práce. Šperk vyrobíme čo najrýchlejšie, niektoré veci ale neovplyvníme, predovšetkým dodanie atypických prírodných drahokamov alebo prácnosť samotnej realizácie.

5.

Predpokladaný termín dodania sa dozviete vždy pred začatím výroby. Hotový šperk dodáme podľa vopred dohodnutých podmienok v darčekovej krabičke. Záručný a pozáručný servis samozrejmosťou.

Cena šperku na mieru

Základná informácia je, že sme maximálne konkurencie schopní a dizajnovanie zbytočne nepredraží finálny prsteň na mieru, práve naopak… Vieme takmer každý šperk na mieru, ktorý sa Vám páči, zmeniť na klenot, ktorý budete MILOVAŤ a bude zodpovedať vášmu rozpočtu.

Cena každého klenotu sa pohybuje v závislosti od váhy (tá od veľkosti prsteňa a rýdzosti materiálu), rýdzosti materiálu (Platina 950, Zlato 14k, 18k) a tiež zložitosti vyhotovenia konkrétneho dizajnu. Najlepšie je preto osobné stretnutie, z ktorého odchádza každý klient maximálne informovaný. Ak máte konkrétnu požiadavku, nevahajte nám ju poslať emailom na loretta@loretta.sk– fotku šperku alebo nákres. Vieme sa vám približne vyjadriť aj ohľadne procesu nadizajnovania vášho šperku, ceny, doby výroby, gramáže…

.

“Zverte sa do rúk profesionála a spolu vyrobíme šperk, ktorý bude vaša polovička milovať. Teším sa na stretnutie s vami v mojej dielni”.

Martin Smolka

výroba šperkov zo zlata