Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok

Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky

Klasické svadobné obrúčky sú symbolom večnej oddanosti, dôvery a lásky. Dajte si preto záležať pri výbere šperku na celý život a dbajte na každý detail. Ručne pre Vás vyrábame tie najkrajšie šperky, ktoré Vám každý deň pripomínajú ten najkrajší prežitok lásky, SVADBU. Máte na výber z bieleho, žltého, červeného zlata, alebo z ich kombinácií. Do obrúčok Vám ručne vložíme zirkóny, brilianty, prípadne aj prírodné kamene. Všetky šperky sú vyrabané z kvalitných materiálov, samozrejme prechádzajú puncovou kontrolou, a do rúk sa Vám dostanú s certifikátom kvality. S dodaním sa veľmi radi a ochotne prispôsobíme Vaším potrebám.

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.

Elite Collection

Jemnosť a ľahkosť zároveň vystihuje tieto navrhnuté modely, ktoré vynikajú aj svojou pohodlnosťou a praktickosťou.

QUEEN Collection

Táto kolekcia obrúčok je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o výnimočné modely s nadčasovými vzormi.

Classic Collection

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte. Vkusne, jemne a citlivo navrhnuté modely vynikajú aj svojou praktickosťou.

Biele zlato je záruka kvality

Všetky svadobné obrúčky vyrábame ručne na zákazku. Jedine tak je možné docieliť, aby mali obrúčky požadovanú kvalitu, dôkladné detailné prepracovanie a trvalú hodnotu na celý život. Strojová výroba nikdy nemôže nahradiť ľudské ruky a dostatočne tak vyladiť všetky potrebné detaily. V ponuke máme všetky typy obrúčok, od najtenších po najširšie, s kamienkami, gravírované, rôznotvaré. Samozrejme ako výrobcovia vám vyrobíme svadobné obrúčky presne podľa Vašich požiadaviek.