Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky

Klasické svadobné obrúčky sú symbolom večnej oddanosti, dôvery a lásky. Dajte si preto záležať pri výbere šperku na celý život a dbajte na každý detail. Ručne pre Vás vyrábame tie najkrajšie svadobné šperky, ktoré Vám každý deň pripomínajú ten najkrajší prežitok lásky, SVADBU. Svadobné obrúčky Vám ručne vyrobíme z bieleho, žltého, červeného zlata, alebo z ich kombinácií. Do obrúčok Vám ručne vložíme zirkóny, brilianty, prípadne aj prírodné kamene. Všetky šperky sú vyrabané z kvalitných materiálov, samozrejme prechádzajú puncovou kontrolou, a do rúk sa Vám dostanú s certifikátom kvality. S dodaním svadobných obrúčok sa veľmi radi a ochotne prispôsobíme Vaším potrebám.

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.

Elite Collection

Jemnosť a ľahkosť zároveň vystihuje tieto navrhnuté modely, ktoré vynikajú aj svojou pohodlnosťou a praktickosťou.

Harmony Collection

Je kolekciou svadobných obrúčok, ktoré krásne skombinujete so zásnubným šperkom a umožní vám tak nosiť oba šperky na prstenníku ľavej ruky.

QUEEN Collection

Táto kolekcia svadobných obrúčok je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o výnimočné modely s nadčasovými vzormi.

Classic Collection

Táto kolekcia svadobných obrúčok je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte. Vkusne, jemne a citlivo navrhnuté modely vynikajú aj svojou praktickosťou.

Svadobné obrúčky biele zlato

Svadba je nádherný a dôležitý krok v partnerskom vzťahu dvoch zamilovaných duší. Je to nádherné gesto a potvrdenie veľkej lásky. Svadobné obrúčky z bieleho zlata sú jej symbolom. Je to symbol večnej lásky, úcty a dôvery dvoch ľudí. Musia byť preto kvalitné, aby vydržali desiatky rokov bez veľkých zmien. Musia spĺňať všetky atribúty a byť zhotovené tak, aby zvládli každodenné nosenie. Zhotovené ručne a z tých najlepších materiálov sa stanú šperkami na celý život.

Biele zlato je záruka kvality

Všetky svadobné obrúčky vyrábame ručne na zákazku. Jedine tak je možné docieliť, aby mali obrúčky požadovanú kvalitu, dôkladné detailné prepracovanie a trvalú hodnotu na celý život. Strojová výroba svadobných obrúčok nikdy nemôže nahradiť ľudské ruky a dostatočne tak vyladiť všetky potrebné detaily. V ponuke máme všetky typy obrúčok, od najtenších po najširšie, s kamienkami, gravírované, rôznotvaré. Samozrejme ako výrobcovia vám vyrobíme svadobné obrúčky presne podľa Vašich požiadaviek.

Strieborné svadobné obrúčky

Prvým darom v manželstve, ktorý si navzájom vymeníme sú obrúčky. Tie nám pripomínajú moment, kedy sme si sľúbili večnú lásku. Sprevádzajú nás celým životom a kričia celému svetu: “Milujem a som milovaný/á!” V našej kolekcii sa nachádzajú nádherné obrúčky, ktoré sú pýchou nášho zlatníctva. Kto vie, možno sa práve v našej kolekcii nachádza symbol vášho šťastného manželstva.

Svadobné obrúčky zo zlatníckej dielne z Trenčína

Svadobné obrúčky sú symbolom potvrdenia lásky oboch manželov. Musia byť preto zhotovené tak, aby zvládli pravidelné každodenné nosenie mnoho desiatok rokov. Ak sú zhotovené precízne a z tých najlepších materiálov, vydržia bez väčších problémov po celý život. A stále krásne sa potom môžu ďalej dediť z generácie na generáciu.

Zlaté obrúčky symbolizujú nikdy nekončiaci lásku, ktorá je vyjadrená kruhom, ktorý nikde nezačína ani nekončí. Neodmysliteľnou súčasťou svadobného obradu sa stali
v 9. storočí, od tej doby sú symbolom lásky a vernosti vo zväzku manželskom. Zlaté obrúčky vyrábame tradične zo zlata a striebra, dámske prstene osadzujeme drahými kameňmi.

Klasické svadobné obrúčky

Zlaté svadobné obrúčky vyrábame a dodávame vo všetkých farbách zlata či farebných kombináciách. Tieto farebné kombinácie si môžete navoliť aj sami a tým si vytvoríte originálne a úplne neopakovateľné prstene. V našej ponuke nájdete kolekcie klasické, moderné, dizajnové, ale tiež netradičné. Lacné obrúčky s nadčasovou eleganciou a štýlovú jednoduchosťou si iste získajú vaše srdce.

Svadobné obrúčky cena

Snubné prstienky osadzujeme kvalitnými zirkónmi alebo certifikovanými briliantmi vo vysokej kvalite za veľmi prijateľné ceny. Na pobočke v Trenčíne ponúkame celú našu kolekciu svadobných obrúčok. Prstene na týchto stránkach sú malou ukážkou toho čo vás čaká pri osobnej návšteve.

Zlaté obrúčky a ich výhody

Oproti iným kovom napr. oceli umožňuje tento kov aj úpravu vašich svadobných obrúčok v priebehu rokov – tzn. zväčšovanie aj zmenšovanie podľa vašej aktuálnej potreby. Táto úprava je však obmedzená v prípade osadenia kameňmi po celom obvode svadobnej obrúčky. Na našich pobočkách vás o tejto možnosti samozrejme budeme informovať osobne.