Scroll Top
Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok

Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky

Klasické svadobné obrúčky ale aj netradičné svadobné obrúčky sú symbolom večnej oddanosti, dôvery a lásky. Dajte si preto záležať pri výbere šperku na celý život a dbajte na každý detail. Ručne pre Vás vyrábame tie najkrajšie šperky, ktoré Vám každý deň pripomínajú ten najkrajší prežitok lásky, SVADBU. Máte na výber z bieleho, žltého, červeného zlata, alebo z ich kombinácií. Do obrúčok Vám ručne vložíme zirkóny, brilianty, prípadne aj prírodné kamene. Všetky šperky sú vyrabané z kvalitných materiálov, samozrejme prechádzajú puncovou kontrolou, a do rúk sa Vám dostanú s certifikátom kvality. S dodaním sa veľmi radi a ochotne prispôsobíme Vaším potrebám.

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.

Elite Collection

Jemnosť a ľahkosť zároveň vystihuje tieto navrhnuté modely, ktoré vynikajú aj svojou pohodlnosťou a praktickosťou.

Harmony Collection

Je kolekciou, ktorá krásne skombinujete so zásnubným šperkom a umožní vám tak nosiť oba šperky na prstenníku ľavej ruky.

QUEEN Collection

Táto kolekcia obrúčok je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o výnimočné modely s nadčasovými vzormi.

Classic Collection

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte. Vkusne, jemne a citlivo navrhnuté modely vynikajú aj svojou praktickosťou.

Special Collection

Táto kolekcia obrúčok je pre tých, ktorý túžia po výnimočnosti a inakosti.

Biele zlato je záruka kvality

Všetky svadobné obrúčky vyrábame ručne na zákazku. Jedine tak je možné docieliť, aby mali obrúčky požadovanú kvalitu, dôkladné detailné prepracovanie a trvalú hodnotu na celý život. Strojová výroba nikdy nemôže nahradiť ľudské ruky a dostatočne tak vyladiť všetky potrebné detaily. V ponuke máme všetky typy obrúčok, od najtenších po najširšie, s kamienkami, gravírované, rôznotvaré. Samozrejme ako výrobcovia vám vyrobíme svadobné obrúčky presne podľa Vašich požiadaviek.