Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok

Zásnubné prstene

Svadobné obrúčky

Zásnubné prstene sú symbolom oddanosti, a prísľubu večnej lásky. Dajte si preto záležať pri výbere šperku na celý život a dbajte na každý detail. Vyrobíme Vám ich ručne z bieleho, žltého, červeného zlata s vsadenými zirkónmi, briliantmi alebo prírodnými kameňmi. Diamantové zásnubné prstene si môžete vybrať z našej ponuky v počte viac ako 300 – 400 modelov, prípadne podľa vlastného želania či predlohy Vám vyrobíme prsteň priamo na mieru. S dodaním prsteňa sa veľmi radi a ochotne prispôsobíme Vašim potrebám. Tiež si môžete prečítať náš článok ako vybrať zásnubný prsteň.

VŠETKY PRSTENE NÁJDETE AJ NA NAŠOM YOUTUBE KANÁLE

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.

Colour Collection

Táto kolekcia zásnubných prsteňov je špeciálnou sekciou, oslavou ženstva, netradičnosti, nadčasovosti a tou správnou voľbou, aby ste žiarili aj v tme.

Princess Collection

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Wonderful Collection

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o netradičné, nadčasové a jedinečné skvosty.

Yes Collection

Každá žena túži povedať ÁNO! Úchvatná kolekcia prsteňov je oslavou Vašej lásky. Darujte jej šperk, ktorý ma trvalú hodnotu.

Prstene s tradíciou

Zásnuby sú dôležitým krokom, nielen v živote muža, ktorý o ruku žiada, ale samozrejme aj ženy. Je to skutočné potvrdenie ich vzájomnej lásky a zásnubný prsteň sa stáva jej symbolom. Symbolom lásky, túžby, úcty, dôvery. Preto musí byť kvalitný, precízne a starostlivo do detailov prepracovaný. Musí byť jednoducho zhotovený tak, aby zvládol pravidelné každodenné nosenie. V prípade, že je zhotovený dôkladne, v prvom rade ručne a samozrejme z tých najlepších materiálov, vydrží bez väčších zmien po celý život. Náš doživotný bezplatný servis mu zaručí, že sa z neho stane generačný šperk, ktorý sa ďalej bude dediť z generácie na generáciu.

Ručná výroba snubných prsteňov je u nás záruka precíznosti

Všetky snubné prstene z bieleho, zo žltého, červeného alebo ružového zlata, z platiny, zirkónové a aj briliantové vyrábame ručne priamo na zákazku. Jedine tak docielime, aby boli prstene originál, mali požadovanú kvalitu a precízne spracovanie. S používaním strojov sa totiž nikdy nemôžete dostatočne venovať všetkým dôležitým detailom. V našej ponuke nájdete všetky typy prsteňov, ktoré sú u zákazníkov tými najobľúbenejšími. Kompletnú kolekciu máme samozrejme priamo v showroome, kde si z množstva modelov vyberiete ten pravý pre svoju milovanú. A nezabúdajte, že ako výrobcovia vám vyrobíme prstene presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv.

Snubné prstene s diamantom

Snubné prstene sú pravým symbolom lásky. Je to čas vo vašom živote, keď ste pripravení urobiť ďalší veľký krok vo vašom vzťahu a skutočne vyjadriť navzájom svoj celoživotný záväzok. Kolekcie prsteňov LORETTA sú tu, aby vás inšpirovali a viedli správnym smerom. Každý je jedinečný. S našim širokým výberom zásnubných prsteňov si určite nájdete ten pravý šperk pre toho výnimočného človeka vo Vašom živote.

Prstene z bieleho zlata

Hľadanie správneho štýlu prsteňa môže byť ťažké! Snubné prstene majú veľa tvarov a veľkostí. Z extrovertných inšpirovaných dizajnérmi až po klasický solitér, jednoducho povedané, neexistuje štýl ktorý vyhovuje všetkým.

Prstene z ružového zlata

Avšak pri rozhodovaní o štýle zásnubného prsteňa, by ste mali tiež zvážiť ďalšie šperky, ktoré práve nosíte, rovnako ako to, čo budete nosiť v budúcnosti, aká bude svadobná kapela alebo štýl svadobných šiat ktoré sa budú dokonale dopĺňať zo zásnubným prsteňom. Tiež premýšlajte o svojej každodennej práci a množstve opotrebovania ktorým môžete prsteň zaťažiť.

Vyrobíme aj diamantové prstene

Keď sa chystáte spýtať tú najtažšiu otázku, aby tá Vaša vyvolená bola s vami vo vašom živote po zbytok spoločných dní, nie je to niečo, čo nevyhnutne robíte bez plánovania. Prsteň je jedným z najdôležitejších častí požiadania, takže si môžete prezrieť našu širokú škálu diamantových zásnubných prsteňov od slovenskej značky LORETTA, ktoré nájdete v našej ponuke.

Výber zásnubného prsteňa je mimoriadna udalosť a míľnik vo vašom živote. Prsteň symbolizuje deň, kedy ste sa rozhodli spojiť svoj život s milovaným partnerom, je zároveň symbolom večnosti a potvrdením vzťahu.

Prstene pre všetkých

Preto je dobré dať jeho kúpe čas a starostlivosť. LORETTA sa venuje výrobe snubných prsteňov s rovnakou pozornosťou a precíznosťou, s akou vy ten jedinečný šperk vyberáte.

Vieme, ako je svadobný deň pre vás dôležitý a aké dôležité životné rozhodnutie práve robíte. Chceme prispieť k týmto vzácnym okamihom tou najlepšou kvalitou a širokou škálou výberu našich prsteňov.