Scroll Top
Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok

Zásnubné prstene

Svadobné obrúčky

Zásnubné prstene sú symbolom oddanosti, a prísľubu večnej lásky. Dajte si preto záležať pri výbere šperku na celý život a dbajte na každý detail. Vyrobíme Vám ich ručne z bieleho, žltého, červeného zlata s vsadenými zirkónmi, briliantmi alebo prírodnými kameňmi. Prstene si môžete vybrať z našej ponuky v počte viac ako 300 modelov, prípadne podľa vlastného želania či predlohy Vám vyrobíme prsteň priamo na mieru. S dodaním prsteňa sa veľmi radi a ochotne prispôsobíme Vašim potrebám. Tiež si môžete prečítať náš článok ako vybrať zásnubný prsteň.

VŠETKY PRSTENE NÁJDETE AJ NA NAŠOM YOUTUBE KANÁLE

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.

Táto kolekcia zásnubných prsteňov je špeciálnou sekciou, oslavou ženstva, netradičnosti, nadčasovosti a tou správnou voľbou, aby ste žiarili aj v tme.

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, pokiaľ máte záujem o netradičné, nadčasové a jedinečné skvosty.

Každá žena túži povedať ÁNO! Úchvatná kolekcia prsteňov je oslavou Vašej lásky. Darujte jej šperk, ktorý ma trvalú hodnotu.

 Zásnubné prstene s tradíciou

V prípade, že je zhotovený dôkladne, v prvom rade ručne a samozrejme z tých najlepších materiálov, vydrží bez väčších zmien po celý život. Náš doživotný bezplatný servis mu zaručí, že sa z neho stane generačný šperk, ktorý sa ďalej bude dediť z generácie na generáciu.

Moderné zásnubné prstene

Vieme sa samozrejme prispôsobiť aj moderným trendom a vyrobiť Vám moderný dizajn zásnubných prsteňov.

Originálne zásnubné prstene 

Všetky zásunbné prstene z bieleho, zo žltého, červeného alebo ružového zlata, z platiny, zirkónové a aj briliantové vyrábame ručne priamo na zákazku. Jedine tak docielime, aby boli prstene originál, mali požadovanú kvalitu a precízne spracovanie. S používaním strojov sa totiž nikdy nemôžete dostatočne venovať všetkým dôležitým detailom. V našej ponuke nájdete všetky typy prsteňov, ktoré sú u zákazníkov tými najobľúbenejšími. Kompletnú kolekciu máme samozrejme priamo v showroome, kde si z množstva modelov vyberiete ten pravý pre svoju milovanú.