Smetanova 9, Trenčín/Plavisko 7, Ružomberok

Zásnubné prstene

Svadobné obrúčky

Zásnubné prstene sú symbolom oddanosti, a prísľubu večnej lásky. Dajte si preto záležať pri výbere šperku na celý život a dbajte na každý detail. Vyrobíme Vám ich ručne z bieleho, žltého, červeného zlata s vsadenými zirkónmi, briliantmi alebo prírodnými kameňmi. Diamantové zásnubné prstene si môžete vybrať z našej ponuky v počte viac ako 300 – 400 modelov, prípadne podľa vlastného želania či predlohy Vám vyrobíme prsteň priamo na mieru. S dodaním prsteňa sa veľmi radi a ochotne prispôsobíme Vašim potrebám. Tiež si môžete prečítať náš článok ako vybrať zásnubný prsteň.

VŠETKY PRSTENE NÁJDETE AJ NA NAŠOM YOUTUBE KANÁLE

*na našej stránke nájdete len pár modelov z každej nádhernej kolekcie. Celá kolekcia je dostupná na pozretie a vyskúšanie iba u nás v showroome v Trenčíne.

Princess Collection

Táto kolekcia je tou správnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Yes Collection

Každá žena túži povedať ÁNO! Úchvatná kolekcia prsteňov je oslavou Vašej lásky. Darujte jej šperk, ktorý ma trvalú hodnotu.

Prstene s tradíciou

Zásnuby sú dôležitým krokom, nielen v živote muža, ktorý o ruku žiada, ale samozrejme aj ženy. Je to skutočné potvrdenie ich vzájomnej lásky a zásnubný prsteň sa stáva jej symbolom. Symbolom lásky, túžby, úcty, dôvery. Preto musí byť kvalitný, precízne a starostlivo do detailov prepracovaný. Musí byť jednoducho zhotovený tak, aby zvládol pravidelné každodenné nosenie. V prípade, že je zhotovený dôkladne, v prvom rade ručne a samozrejme z tých najlepších materiálov, vydrží bez väčších zmien po celý život. Náš doživotný bezplatný servis mu zaručí, že sa z neho stane generačný šperk, ktorý sa ďalej bude dediť z generácie na generáciu.

Ručná výroba snubných prsteňov je u nás záruka precíznosti

Všetky snubné prstene z bieleho, zo žltého, červeného alebo ružového zlata, z platiny, zirkónové a aj briliantové vyrábame ručne priamo na zákazku. Jedine tak docielime, aby boli prstene originál, mali požadovanú kvalitu a precízne spracovanie. S používaním strojov sa totiž nikdy nemôžete dostatočne venovať všetkým dôležitým detailom. V našej ponuke nájdete všetky typy prsteňov, ktoré sú u zákazníkov tými najobľúbenejšími. Kompletnú kolekciu máme samozrejme priamo v showroome, kde si z množstva modelov vyberiete ten pravý pre svoju milovanú. A nezabúdajte, že ako výrobcovia vám vyrobíme prstene presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv.

Snubné prstene s diamantom

Snubné prstene sú pravým symbolom lásky. Je to čas vo vašom živote, keď ste pripravení urobiť ďalší veľký krok vo vašom vzťahu a skutočne vyjadriť navzájom svoj celoživotný záväzok. Kolekcie prsteňov LORETTA sú tu, aby vás inšpirovali a viedli správnym smerom. Každý je jedinečný. S našim širokým výberom zásnubných prsteňov si určite nájdete ten pravý šperk pre toho výnimočného človeka vo Vašom živote.

Prstene z bieleho zlata

Hľadanie správneho štýlu prsteňa môže byť ťažké! Snubné prstene majú veľa tvarov a veľkostí. Z extrovertných inšpirovaných dizajnérmi až po klasický solitér, jednoducho povedané, neexistuje štýl ktorý vyhovuje všetkým.

Prstene z ružového zlata

Avšak pri rozhodovaní o štýle zásnubného prsteňa, by ste mali tiež zvážiť ďalšie šperky, ktoré práve nosíte, rovnako ako to, čo budete nosiť v budúcnosti, aká bude svadobná kapela alebo štýl svadobných šiat ktoré sa budú dokonale dopĺňať zo zásnubným prsteňom. Tiež premýšlajte o svojej každodennej práci a množstve opotrebovania ktorým môžete prsteň zaťažiť.

Vyrobíme aj diamantové prstene

Keď sa chystáte spýtať tú najtažšiu otázku, aby tá Vaša vyvolená bola s vami vo vašom živote po zbytok spoločných dní, nie je to niečo, čo nevyhnutne robíte bez plánovania. Prsteň je jedným z najdôležitejších častí požiadania, takže si môžete prezrieť našu širokú škálu diamantových zásnubných prsteňov od slovenskej značky LORETTA, ktoré nájdete v našej ponuke.

Výber zásnubného prsteňa je mimoriadna udalosť a míľnik vo vašom živote. Prsteň symbolizuje deň, kedy ste sa rozhodli spojiť svoj život s milovaným partnerom, je zároveň symbolom večnosti a potvrdením vzťahu.

Prstene pre všetkých

Preto je dobré dať jeho kúpe čas a starostlivosť. LORETTA sa venuje výrobe snubných prsteňov s rovnakou pozornosťou a precíznosťou, s akou vy ten jedinečný šperk vyberáte.

Vieme, ako je svadobný deň pre vás dôležitý a aké dôležité životné rozhodnutie práve robíte. Chceme prispieť k týmto vzácnym okamihom tou najlepšou kvalitou a širokou škálou výberu našich prsteňov.