Scroll Top

Krásne

Zlaté prstene z bieleho zlata

Prstene z bieleho zlata Vám vyrobíme aj na mieru

Chceli by ste si zaobstarať originálne zleté prstene z bieleho zlata? Zlatníctvo LORETTA Vám predkladá bohatú ponuku “prstienkov z bieleho zlata”, z ktorých si určite vyberiete. V našom portfóliu nájdete prstene zo zlata ktoré vytvára priamo náš zlatník Martin Smolka. V prípade Vášho priania Vám vyrobíme prstienky z bieleho zlato priamo na mieru.

.

Galéria prsteňov z bieleho zlata na mieru

lacne svadobne obrucky
Andrea Hantáková

Ďakujeme ešte raz za obrúčky, sú krásne. Martinovo zlatníctvo určite odporúčam.

obrucky lacne
Juraj Čico

Všetci sú z neho hotový, hlavne snúbenica. Veľkosť je úplne presná. Je mega, si super Martin, ďakujem naozaj moc.

zlatnictvo banovce nad bebravou
Saška Masárová Hricková

Ja neviem čo napísať. Ved sú najlepšie najdokonalejšie bez jedinej chybičky.

zlatníctvo dubnica nad váhom abc
Danjela Lachatová

Vybrali sme si obrúčky od Martina, pretože jeho zlatnícka práca sa chváli sama. Máme klasické žlté obrúčky, svojim jemným zaoblením však pútajú pozornosť a dodnes nane dostávame komplimenty. Ja ti osobne ďakujem aj zato že môj muž obrúčku nosí rád a dobrovoľne, pretože aj podľa neho je skvelá.

krásne šperky na svadbe
Henrieta Kozáček Miloňová

So snubným prsteňom som stále spokojná, považujem ho za ten najkrajší šperk, vymysleli ste ho úplne presne podľa môjho vkusu, ja sama by som si ho krajší nevymyslela a podľa mňa je to naozaj nadčasový kúsok. Naše svadobné obrúčky svojou jednoduchosťou a jemnosťou sú dokonalé a vystihujú presne čo sme chceli. Odporúčame každému.

zlatníctvo dubnica nad váhom
Janka Peťková
Ďakujeme za krásne obrúčky… Martinovo zlatníctvo má výborný osobný prístup, ochotne poradí, profesionálne vysvetlí detaily výroby. Nie je pre neho problém zapracovať do obrúčiek aj nápady a návrhy objednávateľov a samozrejmosť je aj staroslivosť o obrúčky aj roky po svadbe (čistenie, oprava a pod.). Kedže som videla aj iné šperky, ktoré okrem výroby aj dizajnoval, určite obrúčky nie sú posledné šperky, ktoré pre nás vyrobil.
zlatnictvo
Gabriela Mráziková

Mám obrovskú radosť, že mám šperk, ktorý som si vysnívala, ktorý má pre mňa hodnotu, nielen materiálnu…sú na ňom začiatočné písmená mojich lások, presne v takom poradí ako mi ich život dal…moja predstava sa vďaka spoločnosti Loretta a vďaka šikovným rukám zlatníka Martina splnila nad moje očakávania! Ďakujem a želám veľa úspechov.

české zlatníctvo
Monika Chochlíková

Ahojte, chcem sa veľmi podakovať za ten prsteň, co som dostala, je veľmi nádherný a po 20
rokoch budem konečne niečo nosiť na prste.

Úprava prsteňov z ponuky
Páči sa Vám zlatý prsteň z bieleho zlata z našej ponuky, ale nie je to presne to, čo by ste si predstavovali? Alebo sa vám páčia dva šperky, ale ideálne by bolo, keby ste ich mohli skombinovať? Nebojte sa, aj to dokážeme. Vieme upraviť a pozmeniť akýkoľvek klenot, ktorý na našich stránkach ponúkame, tak, aby zodpovedal vašim prianiam a spĺňal všetky vaše požiadavky a predstavy.

“Zverte sa do rúk profesionála a spolu vyrobíme šperk, ktorý bude vaša polovička milovať. Teším sa na stretnutie s vami v mojej dielni”.

Martin Smolka

majiteľ, umelecký zlatník/klenotník, dizajnér

dámsky prsteň biele zlato, dámske prstene biele zlato, dámsky prsten biele zlato anabel, zlatý prsten z bieleho zlata, prsten z bieleho zlata.